Randers – Århus (Lystrup) – Odder

Telefontider: Man-Tors 8-16 og Fredag 8-15​
Randers - Århus (Lystrup) - Odder
Previous slide
Next slide

Fragtpriser

Ved teltordre er der dobbelt fragt da der er 2 mand pr. bil!

Kan du ikke finde dit postnummer herunder – kontakt os venligst for fragtpris

Randers og omegn

 PostnummerLeveringReturSamlet
Viborg88007507501500
Tjele88305005001000
Bjerringbro88505005001000
Langå8870375375750
Thorsø8881375375750
Randers C8900250250500
Randers NV8920250250500
Randers NØ8930250250500
Randers SV8940250250500
Ørsted8950475475950
Randers SØ8960300300600
Allingåbro8961475475950
Auning8963400400800
Havndal8970475475950
Spentrup8981275275550
Gjerlev J8983325325650
Fårup8990325325650
Hobro95005005001000
Mariager95505005001000
Hadsund95605005001000

Grenå og Djursland

 PostnummerLeveringReturSamlet
Ebeltoft84005005001000
Rønde8410425425850
Knebel84206006001200
Balle8444425425850
Grenå8500450450900
Mørke8544425425850
Ryomgård8550425425850
Kolind8560425425850
Trustrup8570425425850
Nimtofte8581425425850
Glesborg8585450450900
Ørum Djurs8586425425850

Århus og omegn

 PostnummerLeveringReturSamlet
Århus C80005005001000
Århus N8200300300600
Århus V8210350350700
Brabrand8220350350700
Åbyhøj8230350350700
Risskov8240325325650
Egå8250325325650
Viby J8260375375750
Højbjerg8270375375750
Hadsten8362425425850
Trige8380350350700
Tilst8381350350700
Hinnerup8382425425850
Hammel8450425425850
Harlev J8462375375750
Galten8464375375750
Sabro8471375375750
Sporup84725005001000
Lystrup8520275275550
Hjortshøj8530275275550
Skødstrup8541300300600
Hornslet8543350350700

Århus Syd og omegn

 PostnummerLeveringReturSamlet
Odder8300450450900
Tranbjerg8310375375750
Mårslet8320425425850
Malling8330425425850
Hundeslund8350450450900
Solbjerg8355425425850
Hasselager8355425425850
Hørning8362425425850
Skanderborg86605005001000
Ry86806006001200